רותי אופק, מנהלת ואוצרת ראשית המוזיאונים הפתוחים: תפן, תל-חי ועומר  Ruthi@omuseums.org.il

תפן - 04-9109609

 

תמר ליבנה, אוצרת משנה 04-9109633 Tamar@omuseums.org.il

מרינה וולביק, תיאום ביקורים 04-9109609, 04-9872022, 04-9109611 Marina@omuseums.org.il
ללה מנדלבאום, בניית תכניות הדרכה לבתי ספר וגנים 04-9109610 Lala@omuseums.org.il
רינת בלסון, מנהלת אירועים במוזיאון 04-9109624 Rinat@omuseums.org.il
יהודית בר-אור ונילי דוידסון, צוות הארכיון במוזיאון ליהדות דוברת גרמנית  04-9109614 Nili@omuseums.org.iljudith@omuseums.org.il

סאוסן דקואר, גלריה לאמנות 04-9109613  Art@omuseums.org.il

 

כתובת: המוזיאון הפתוח ת"ד 1, מגדל תפן 2495900
פקס: 04-9872940
המוזיאון הפתוח תפן, למידע למבקר לחץ כאן

תל-חי - 04-6816700

 

אריה שגיא (סאצ'י), מנהל מחלקת פלוטר 04-6816704 Sachith@omuseums.org.il
נעמה חייקין, אוצרת המוזיאון 04-6816706 Naamath@omuseums.org.il
גלית קוסובסקי מזרחי- רכזת חינוך והדרכה 04-6816709 Galit3@omuseums.org.il
בשמת הראובני זאבי- מנהלת תפעול ותוכן bosmat@omuseums.org.il  04-6816705
שרה דוידפור, חנות המוזיאון 04-6816702 Sarath@omuseums.org.il

 

כתובת: המוזיאון הפתוח לצילום, גן התעשייה תל-חי, ת"ד 90001, ד"נ גליל עליון 1220900
פקס: 04-6950771
המוזיאון הפתוח לצילום תל-חי, למידע למבקר לחץ כאן

עומר - 08-9908121/0

 

ורד פלפל-קיסר, סמנכ"לית המוזיאון 08-9908126 Veredom@omuseums.org.il
מיכל בנק / צביה שמוחה, מנהלת מחלקת חינוך והדרכה 08-9908120/1/8 Omer@omuseums.org.il

 

כתובת: המוזיאון הפתוח עומר, ת"ד 3001, גן התעשייה עומר 8496500
פקס: 08-6492702
המוזיאון הפתוח עומר, למידע למבקר לחץ כאן